I do it my way - Easter bag tutorial

Minulý rok som vymyslela neterke Paulínke hľadanie vajíčok na anglický spôsob. Keďže tento rok neprialo počasie, rozmýšľala som nad prekvapením pre najmenších, ktorí ku nám domov prídu. 

Pripravila som teda takéto zajačie balíčky, do ktorých som ukryla nielen kinderká, ale aj doma napečené medovníkové vajíčka a vajíčka z lepených očiek. 

♥ Last year I prepared for my niece Paulínka Easter egg hunt inspired by English tradition. As this year the weather wasn´t so good, I was thinking about the surprise for the littlest ones coming to our home. 

I prepared these Easter bags looking like bunnies. I  hid inside a Kinder surprise egg, but also home made ginger bread and Linz pastries, all made in form of Easter eggs. 

Vrecká mali veľkosť cca 25 x 25 cm. Vrch je začistený tak, aby som po oboch stranách mohla prevliecť šnúrku. Dvojfarebné zajačie ušká sú ušité z filcu a našité na zadnú stranu vrecka. Skôr, ako som zošila boky vrecka, vyšila som zajačiu tváričku, našila srdiečko, ktoré to rozveselilo, a ako nos som zvolila farebnú gombičku. O zajačie chvosty sa postarala moja mamina. Urobila im farebné brmbolce.

♥ The bags are approximately 25 x 25 cm big. The top of the bags is neatened as I could thread a string on both sides. Bicolour bunny ears are made from felt and I sewed them on the back side of the bag. Before I sewed lateral sides, I sewed a bunny face as well as a heart to make the bag nicer. I decided to use a colorful button for a bunny nose. Bunny´s tail was made by my mum, she made them some colorful pompoms.Comments

Popular Posts