Summer effort

Konečne piatok! A najmä poobede si to myslí asi každý, kto nepracuje na smeny a má klasický pracovný týždeň od Po do Pia. Ráno nás na severe privítal napadnutý sneh.
Najmä deťom to urobilo radosť (a mne veru tiež!), hoci väčšina sa stihla roztopiť, kým som v práci skončila. Škoda.
Ďalší víked pred dverami a zdá sa, akoby sme mali kopec času, no už sa vidím, ako v nedeľu podvečer hovorím: "Ten víkend zase tak rýchlo ubehol!"

Ako vždy si želám stihnúť toho veľa: čosi ušiť, upratať, stiahnuť fotky, napísať článok, poučiť sa španielčinu atď. No teraz špeciálne sa potrebujem zbaviť nachladnutia... takže šalviový čaj bude po tieto dni u nás doma rozvoniavať! Došli mi lieky na imunitu, tak si pomáham mojimi trikmi dopestovanými v lete v našej záhrade zaliatej slnkom... Takže, konštatujem, že tá letná bylinková námaha sa predsalen oplatila! Nech žijú bylinky! Nech žije šalvia!!!

Finally Friday! Especially in the afternoon everybody who normally works from Monday to Friday thinks the same as me. In the morning the snow brought us into another day. That's sure, children welcomed it (and I was also pleased to see it!). However, most of it has melted since I was at work. It's a pity!
Another weekend in front of the door and it seems we have enough time to do anything, but I can see myself on Sunday evening saying: "The weekend has once again passed so quickly!" As always I wish I did lots of things: sewing, tidying, downloading photos, writing articles, learning Spanish etc. However now I especially need to overcome the cold which has started this week. That's why sage tea will smell in our home during these days. My special medecine for imunity has gone so far, so I need to help myself using my own tricks grown in our sunny garden in the summer. I can tell you the summer working effort was worthwhile! Vive les herbes, vive la sauge!!!!
 Comments

Popular Posts